תיקון דלת בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

אנו במנעולי שמאי מתמחים כבר כ-17 שנה בתיקון דלתות בירושלים. 
אנו מציעים שירות אדיב וחם, מקצועי ורציני - והכל במחירים הוגנים וסבירים.  אם הדלת נתקעה, הציר יצא מהמקום או שפוט הדלת צריכה תיקון כלשהו - אנחנו כאן בשבילכם.
אנחנו גם מעניקים שירותי פורץ דלת בירושלים - פריצה של כל סוגי הדלתות על ידי מנעולן מוסמך, וכן שירותי התקנת דלתות.

בין לקוחותינו נמנים: אנשים פרטיים, מקומות עבודה, מוסדות חינוך (בתי ספר ומכללות אקדמיות), בנקים (לא אחת ביצענו פריצת כספת או דלת עבור בנק), מוסדות ממשלתיים (משרדי ממשלה וגופים הקשורים למשרדי ממשלה) ועוד.

אצלנו עובדים לפי הספר - תקבלו תיקון דלת איכותי, ותוך הקפדה על עמידה בדרישות הלקוח ותקציב הלקוח. אנחנו חותרים לכך שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים ב-100% ונעשה כל מה שנדרש כדי שתהיו מרוצים ותזמינו אותנו גם בפעם הבאה.

אנחנו מחכים לטלפון שלכם ונשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת לביצוע העבודה על ידי מנעולן בירושלים. חייגו אלינו עכשיו, בשיחת חינם: 1800-500-22 הסבירו לנו מה הבעיה - ואנחנו נספק לכם את הפתרונות הטובים והזולים ביותר.

היתרון שבעבודה עם חברה וותיקה ומסודרת כמו שלנו - מנעולי שמאי בע"מ, הינו ברור - עבודה מול גוף מסודר, עם מחירים קבועים וברורים, ללא הפתעות וללא היעלמויות של נותן השירות. עם ניסיון של כמעט 18 שנה אנחנו מבטיחים לכם תיקון מקצועי ביותר של הדלת, וביצוע כל עבודת מנעולן בירושלים אחרת - על הצד הטוב ביותר האפשרי!

כמו-כן נשמח להציע לכם שירותים נוספים שאנו מספקים, כגון שירות פורץ רכב בירושלים, שירות פורץ כספת בירושלים - שירות פריצת שערים ועוד ועוד!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143