קורס מנעולן אישי בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

אם אתם רוצים לרכוש מקצוע מכובד בתחום המנעולנות, או לחילופין רוצים ללמוד זאת כתחביב בשעות הפנאי - אנחנו כאן כדי להעניק לכם קורס מנעולן אישי - אחד על אחד, בו תקבלו הכשרה ממנעולן מנוסה בעל ניסיון של מעל 16 שנה בתחום.

בקורס תקבלו המון ידע תיאורטי, אך הדגש יהיה על ידע מעשי. מי שיבחר ללמוד מנעולנות כמקצוע יצטרף לפורץ שלנו לעבודות ומשימות, ויתנסה על מקרים אמיתיים - כך שבסיומו של הקורס הוא יהיה כשיר ומוכן לחלוטין לעבוד כפורץ שכיר או לפתוח עסק עצמאי משלו.

היתרונות של קורס מנעולן אישי הם שאתם מקבלים ליווי צמוד, ויחס אישי ואמיתי. לא עוד סטודנט בכיתה של 20 תלמידים במקרה הטוב, אלא עבודה והכשרה צמודה למקצוען אמיתי בתחום. למידה של כל תחומי הידע הרלוונטיים: פריצת רכבים, פריצת כספות, תיקונים שונים, פריצת דלתות, החלפת צלינדרים ומנעולים ועוד ועוד.

אנו מבטיחים לכם שבסיומו של הקורס יהיה לכם את כל הידע הנדרש, ולא רק ברמה התיאורטית - אלא באופן מעשי ממש. תתנסו במגוון רחב מאוד של פעולות שנדרשות אצל פורצי מנעולים ותהיו בעלי כלים כדי לצאת לשוק.

חייגו עכשיו אלינו לשיחה בלתי מחייבת וקבלת מידע נוסף על קורס מנעולנות בירושלים: 1800-222-500.

מנעולי שמאי בע"מ הינה חברה מובילה למתן שירותי פריצה בירושלים, המספקת מגוון רחב מאוד של שירותי אבטחה וביטחון תחת קורת גג אחת. החברה מציעה קורסי מנעולנות בהיקפים שונים ולמטרות שונות.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143