פורץ שערים בירושלים - מנעולן בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

זקוקים לשירותי פריצת שערים בירושלים? מחפשים מישהו אמין, נוח, יעיל וזול שיוכל לבצע עבורכם פריצת שער בירושלים או בישובי הסביבה? הגעתם לאתר הנכון: אנו בחברת מנעולי שמאי בע"מ מעניקים שירותי מנעולן בירושלים מאז שנת 1997 - ומתמחים בפריצה של כל סוגי  השערים. החל מכאלו סטנדרטיים, וכלה בשערים אלקטרוניים, שערי חניה, שערים אוטומטיים ועוד.

עם השנים צברנו ניסיון רב בביצוע כלל עבודות הפריצה: פריצת כספות, דלתות, מכוניות, רכבים, החלפת צילינדרים ועוד מגוון רחב של עבודות שנוגעות לביטחון האישי של כל אחד מאיתנו.

עם השנים גם פיתחנו והפצנו מערכות אבטחה פרי פיתוחנו, כך למשל תוכלו למצוא מערכת אבטחה ייעודית לרכבים, כספות מיוחדות שאנו מוכרים ומשווקים ועוד ועוד.

חייגו אלינו והצטרפו עכשיו לאלפי לקוחותינו הירושלמים שכבר נהנים משירות מהיר ואמין של פורץ בירושלים. המספר שלנו הוא שיחת חינם: 1800-222-500, וגם העבודה עצמה תהיה במחירים סבירים והוגנים. אתם מוזמנים להתקשר עכשיו ולקבל הצעת מחיר לכל שירות שתצטרכו.

אנו גאים להיות החברה הוותיקה בתחום באיזור ירושלים. אנו בעלי ניסיון רב, וידע מקצועי מצויין. אצלנו לא תמצאו מנעולן עם וותק או ניסיון של פחות מ-15 שנה. בנוסף אצלנו כל פורץ מחזיק באישור רשמי של משטרת ישראל המקנה לו אישור לעסוק במקצוע זה (אנו ממליצים להיזהר ממתחרים שאין להם אישור של המשטרה).

אנו שמחים שביקרתם באתר שלנו ומקווים שתמצאו לנכון להזמין אותנו לבצע עבורכם את עבודת האבטחה.
בכבוד רב, א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ (1997) - המנעולן המהיר בעיר. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143