פורץ רכבים בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ מספקים שירות פריצת רכבים בירושלים. השירות ניתן לכל סוגי הרכבים, תוך מענה מהיר והגעה מהירה ככל האפשר אליכם.

חייגו כעת אלינו: מנעולי שמאי, פורץ רכבים ירושלים: 1800-222-500 ונציג מטעמנו יתאם הגעה מהירה לפריצת רכבכם. 

בין אם אבד לכם המפתח, נעלתם אותו בתוך הרכב, או שהוא פשוט הפסיק לעבוד - אנו נפתור לכם את הבעיה בקלות ובנעימות.

לאנשינו ניסיון של שנים רבות, הן בפריצת רכבים והן במתן שירות אדיב נעים ואיכותי ללקוח.  אנו מספקים שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים החל משנת 1997, בכל איזור ירושלים וישובי הסביבה.

בין השירותים השונים שאנו מספקים למגוון לקוחותינו ניתן למצוא שירותי מנעולן בירושלים, שירותי התקנת ופריצת כספות, שירותי מנעולן רכב בירושלים, שירותי התקנה ותיקון שערים, עבודות מסגרות ואלומיניום ועוד. בנוסף, שירות מיוחד אותו אנו מספקים הינו שכפול מפתחות מקצועי בבית הלקוח.


כמו-כן ניתן להתרשם מהמבצעים המוצעים באתרנו, וכן לקרוא עוד על החברה ופועלה.

חשוב: השירות ניתן באישור משטרת ישראל, כך שאתם נהנים משירות מהיר, איכותי, אמין ומקצועי, והכל במרחק שיחת חינם אחת: 1800-222-500

טיפ חשוב מאוד להורים לילדים קטנים: עשו לכם כלל, בכל פעם לפני שסוגרים את הדלת בודקים שהמפתחות עלינו. הסיבה לכך היא שאם בטעות המפתח נשאר ברכב  והדלת נסגרת - המכונית עלולה להינעל כאשר היקרים לכם נעולים, חס וחלילה, בפנים. אם נקלעתם למצב כזה חשוב לא לאבד את העשתונות ולפעול בחכמה: הכוונה היא שצריך להיזהר ואלא אם ממש אין ברירה אסור לשבור את החלונות! הסיבה היא כמובן שהדבר עלול לפגוע ביושבים ברכב. אם יש מפתח ספייר בסביבה כדאי להשתמש בו, ואם לא - מומלץ להזמין פורץ רכב בירושלים שיוכל לסייע לכם. אם הגעתם לאתר שלנו בעקבות מקרה כזה אל תהססו וחייגו מיד. אנא הודיעו לנו שמדובר במקרה חרום ואנו נפסיק כל פעולה (אפילו אם נהיה אצל לקוח אחר) ונצא מיד לכיוונכם בשיא המהירות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143