מנעולן במעלה אדומים

 
שיחת חינם 1800-222-500

מחפשים פורץ מנעולים מקצוען באיזור מעלה אדומים? הגעתם למקום הנכון.

אנו מספקים שירותי מנעולן במעלה אדומים וישובי הסביבה (כפר אדומים, כל איזור גוש אדומים) מזה שנים רבות ונשמח לשרת גם אתכם. השירות שלנו ניתן על ידי מקצוענים אמיתיים, אשר צברו ניסיון של שנים רבות בתחום. לחברה שלנו יש ניסיון של מעל 15 שנה (אנו פועלים משנת 1997) אשר מבטיח לכם את השירות הטוב ביותר שיש !

אנו מתמחים בפריצת דלתות, פריצת רכבים, תיקון ופריצת כספות, פריצה של שערים, ובעבודות רבות נוספות כגון שכפול מפתחות בבית הלקוח (על-ידי ציוד משוכלל), החלפת צלינדרים, תיקון ופריצת מנעולים ועוד ועוד ! 

זמן הגעה קצר! אנו נגיע אליכם לכל מקום במעלה אדומים או גוש אדומים בתוך כ-20 עד 30 דקות מרגע השיחה. הצוותים שלנו תמיד מוכנים ליציאה לכיוונכם עם כל הציוד מוכן לכל עניין שרק תצטרכו.

הנכם מוזמנים לבקר בדף המבצעים שלנו ולקרוא עוד על מבצעים משתלמים ללקוחותינו. כמו-כן אנו מפצירים בכם להתקשר אלינו (שיחת חינם) ולשמוע על ההצעות שנוכל להציע לכם (החל מהמחירים המצויינים, וכלה במבצעים שנוכל להציע).

מערכות אבטחה ומיגון: נוסף על האמור לעיל אנו מספקים מערכות אבטחה ומיגון שונות כגון: מצלמות אבטחה, כספות מיוחדות, מערכות אבטחה מתקדמות לרכבים פרי פיתוח החברה ועוד.

לסיכום: אם הנכם מחפשים פורץ מנעולים במעלה אדומים יש רק מספר אחד שאתם צריכים להכיר: 1800-222-500, בכל בעיה ותקלה נוכל לטפל בשיא המהירות, במחירים הוגנים, ובלי להתפשר לרגע על איכות מעולה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143