פורץ מנעולים בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

פורץ מנעולים באיזור ירושלים לשירותכם - א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ מספקים שירותי פורץ מנעולים בירושלים משנת 1997.

אצלנו מקפידים על הפרטים הקטנים: מבחינתכם זה אומר שאנחנו נתאים את הפיתרון הטוב ביותר לצורך שלכם. כך למשל אם מדובר בפריצת רכב, אנחנו נבחר בפתרון שיבטיח שלא ייגרם למכונית כל נזק או שריטה. באופן דומה אם מדובר בעבודה של תיקון סורגים, אנחנו נציע פתרון זול ויעיל, אך כזה שיבטיח רמת ביטחון גבוהה והקטנת הסיכוי לפריצת גנבים עתידית. הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר גם אומרת שגימור העבודה יהיה מושלם. כך למשל אם תבקשו להתקין כספת - אנחנו נדאג שההתאמה לקירות ו/או לרצפת החדר תהיה מיטבית, שהכספת תונח במקום מותאם ונוח (באופן שלא יפריע למחיה בבית או לעבודה השוטפת בעסק). באופן דומה אם תבקשו להחליף צילינדר או דלת - העבודה תהיה מהירה ונקייה - עם גימור מושלם.

אצלנו תהנו משירות של פורץ מנעולים מקצועי, שיבצע עבודה נקיה וזריזה, לשביעות רצונכם המלאה. השירות שניתן הוא על-ידי מומחים בתחומם, עם ניסיון של מעל 15 שנה בתחום פריצת המנעולים - פריצת דלתות, פריצת כספות, תיקון והתקנת כספות, תיקון והתקנת מנעולים, פריצת מנעולים, מנעולן לרכב ועוד.

השירות שניתן על-ידי מנעולי שמאי הינו באישור משטרת ישראל - אל תתפשרו על מנעולן שאין לו אישור מהמשטרה כאמור. חייגו כעת ל1800-222-500 וניידת שירות של פורץ מנעולים מקצועי בירושלים כבר יוצאת אל הדרך.

אצלנו תהנו ממחירים הוגנים וידועים מראש, ללא הפתעות וללא גזל. בנוסף, אנחנו מעניקים 3 שנות אחריות על כל החומרים, ומבטיחים לכם עבודה יעילה ונקיה, המבוצעת על-ידי מומחים בתחומם.

שירות נעים ואדיב - המומחים שלנו יעניקו לכם שירות אנושי, נעים ואדיב, עם יחסי אנוש מעולים, והכל לשביעות רצונכם המלאה ולביצוע מלא של העבודה. 
הגעה מיידית ללקוח - הצוותים שלנו ערוכים ליציאה מיידית ללקוח, עם זמני המתנה מינימאליים. 20 דקות ואנחנו אצלכם.שירותים נוספים המבוצעים על-ידי מנעולי שמאי: עבודות מסגרות ואלומיניום מקצועיות,  התקנת מצלמות אבטחה - להגברת הביטחון 24 שעות ביממה, שכפול מפתחות בבית הלקוח - אצלנו לא תצטרכו להתרוצץ אחרי עבודת המנעולן בין חנויות לשכפול מפתחות - אנחנו נשכפל כל סוג של מפתח עבורכם, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית, והכל בתור מספר דקות על-ידי פורץ מנעולים בירושלים.

מבצעים מיוחדים: לנכי צה"ל, פנסיונרים ועוד. התקשרו כעת ובדקו אם אתם זכאים להנחה. אצלנו המחירים תמיד הוגנים, והעבודה מבוצעת תמיד באופן מושלם. עם ניססיון משנת 1997 אין מה להתווכח - ניסיון, מקצועיות ואחריות זה אנחנו - מנעולי שמאי בע"מ.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143