פורץ בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

מעוניינים בשירות מהיר ומדוייק של מנעולן בשורש? אנו במנעולי שמאי נוכל להגיע אליכם בתוך כ-15 עד 30 דקות ולטפל בכל צורך שלכם ובכל בעיה בשיא המקצועיות. חייגו אלינו עכשיו לתיאום הגעה מהירה של פורץ מנעולים לכיוון שורש: 1800-222-500 ונשמח לעזור.

קצת עלינו: חברת א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ הוקמה בשנת 1997 מתוך מטרה להציע את שירותי מנעולנות באיזור ירושלים וישובי הסביבה. בתוך כך, אנו מעניקים שירותים רבים ומגוונים, לרבות שירותי החלפת צילינדר, שכפול מפתחות, שירותי מנעולן רכב בשורש, שירותי פריצה של כספות, מכוניות דלתות ושערים, שירותי חילוץ מתקדמים, שירותי אלומיניום ומסגרות, והכל מתוך תפיסת שירות-לקוח והקפדה על איכות.

אנו החברה הוותיקה ביותר באיזור למתן שירותי פריצה, ומכאן שהניסיון שלנו מבטיח לכם שקט נפשי. אתם יכולים להיות בטוחים שלא משנה באיזה דלת מדובר, איזה סוג רכב, איזה סוג כספת - את הכל אנחנו יודעים לפרוץ - ומהר. לא בכדי המוטו שלנו הוא "השירות המהיר בעיר", שכאן אנו נותנים דגש מיוחד להגעה מהירה ללקוח, ולפיתרון מהיר של הבעיה, זאת תוך שמירה על כללים מחמירים של איכות בכל עבודה שאנו מבצעים.

שאלו את אלו שכבר קיבלו שירות מאיתנו - ותיווכחו לדעת שאלפי לקוחות באיזור ירושלים, וגם לקוחות לא מעטים בשורש שכבר נהנו מהשירות שלנו לא טועים - זה אכן שירותים מהטובים ביותר שתוכלו להשיג.

כפי שתוכלו לראות בתחתית הדף - אנו פועלים באישור של משטרת ישראל, ונשמח להציג את האישור כל אמת שתרצו. 

אז למה אתם מחכים? חייגו עכשיו (זה בחינם): 1800-222-500 - והיו גם אתם לקוחות מרוצים שלנו.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143