פורץ מנעולים בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

שירות מושלם של מנעולנים מקצוענים בירושלים רחוק רק מרחק של שיחת טלפון אחת - חייגו אלינו עכשיו, ונשמח לעמוד לשרותכם באופן מיידי !

הצוותים שלנו ערוכים כל העת למתן שירותי מנעולן בירושלים, אנו מחזיקים רכבי כוננות מיוחדים המצוידים בכל הדרוש לביצוע עבודות פריצה, התקנה, חילוץ ועוד. אז פשוט חייגו חינם - ותאמו איתנו הגעה מיידית: 1800-222-500

קצת עלינו: חברת א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ הוקמה בשנת 1997 תוך שהיא שמה לעצמה למטרה להיות המובילה בתחום שירותי פריצת המנעולים בירושלים וכן בישובי הסביבה (הר אדר, מעלה אדומים, מבשרת, בית שמש ועוד ועוד). עם השנים הפכה החברה למנוסה ביותר בתחומה (מעל 15 שנות ניסיון) וללא ספק לאחת החברות המוכרות ובעלות המוניטין הטוב ביותר בתחום של מנעולנים באיזור ירושלים.

בין תחומי הפעילות של החברה ניתן למנות את הנושאים הבאים: שירותי התקנת כספות ודלתות, שירותי פריצת מנעולים כספות דלתות חלונות שערים, שירות שכפול מפתחות (גם אצלנו וגם אצלכם - שכפול מיידי בבית הלקוח), שירותי חילוץ, וכן שירותי אבטחה וביטחון כלליים (כגון התקנת מערכות אבטחה מתקדמות וחדישות).

אנו פועלים כל העת לשיפור שביעות רצונו של הלקוח מאיתנו - ושמחים לקבל פידבקים מלקוחות. חייגו אלינו כעת ותאמו הגעה מהירה של מנעולנים לכל מקום שרק תרצו לרבות העיר ירושלים וישובי הסביבה. עם השנים צברנו אלפי לקוחות מרוצים (מאות בכל שנה) ששמחים להיות שגרירים טובים שלנו ולהפנות אותנו מפה לאוזן. זו גם הסיבה שמרבית הלקוחות החדשים שלנו מגיעים דרך הפניה מחבר או קרוב - וזה כאמור מעיד, עם כל הצניעות, על איכות השירות שאנו יודעים לספק בכל הנוגע לשירותי פורץ מנעולים.

בברכה,

א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ - השירות המהיר בעיר משנת 1997.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143