מנעולן רכב בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

המפתח ברכב ואתם נעולים מבחוץ? לא מוצאים את המפתח וצריכים להיכנס לרכב? יש בעיה במנגנון הנעילה?

אנו במנעולי שמאי בע"מ יודעים לפרוץ ולפתוח כל רכב, והכל בעבודה מקצועית וללא שריטות. אל תתפשרו על מנעולן לרכב בירושלים שלא מבטיח לכם שתקבלו את הרכב חזרה ללא שריטות.

חייגו כעת למנעולי שמאי בע"מ, שיחת חינם: 1800-222-500 ובתוך מספר דקות נהיה בדרך אליכם.

למה לחסוך כמה עשרות שקלים ולהצטער אחר-כך בגלל שריטות או פגיעה אחרת ברכב? אל תתפשרו על פחות מ100% מקצועיות ואמינות. השירות ניתן באישור משטרת ישראל.

לחברת מנעולי שמאי בע"מ ניסיון של שנים רבות בפריצת רכבים ומתן שירותי מנעולן רכב בירושלים, אנו משרתים את תושבי כל השכונות (החל מצפון העיר - נווה יעקב ופסגת זאב, וכלה בשכונות בדרום העיר כגון מלחה, בית הכרם וכדומה). בנוסף אנו מעניקים שירותים ללקוחות בישובים סמוכים, כגון קריית ענבים, הר אדר, אבו גוש, בית שמש ומבשרת ציון. אנו זמינים להגעה לכל מקום בירושלים ולכל ישוב בסביבה בתוך כ-20 דקות מרגע סיום השיחה. אנשינו יוצאים עם ניידת שירות ובה כל הציוד הנדרש כדי לחלץ אתכם ולסייע לכם בכל שנדרש.

מקרה חירום? הילד ננעל באוטו? הרכב תקוע במקום שמסכן את התנועה? חייגו כעת ופורץ רכבים יצא לכיוונכם תכף ומיד.


שירותים נוספים שלנו: מנעולן בירושלים, שירות תיקון או פריצת כספות ודלתות. תיקון שערי הזזה, התקנת ותיקון חלונות הזזה, שכפול מפתחות לרבות התקנת מערכות מאסטר בבית הלקוח.

מנעולן רכב בירושלים: מנעולי שמאי 1800-222-500 מנעולן לרכב ירושלים - השירות המהיר בעיר. עומדים לשירותכם ובשבילכם כבר שנים רבות, עם מוניטין שכבר פרץ את גבולות העיר.

להלן רשימה (חלקית) של המכוניות בהם אנחנו מטפלים ופורצים, לפי שם היצרן: אודי - כל הדגמים והסוגים, אופל, איסוזו, אלפא רומאו, ב.מ.וו, גיפ', טויוטה (ובכלל, כל הדגמים היפנים), מרצדס, פיז'ו וסיטרואן הצרפתיות, לנד רובר ושאר רכבי שטח, הונדה, פורד, סקודה, פולסווגן, סיזוקי, רנו, שברולט ועוד ועוד. כאמור מדובר רק ברשימה חלקית, ולמעשה אנו מטפלים בכל היצרנים ובכל הדגמים הקיימים בארץ ישראל. רוצים להיות בטוחים - התקשרו אלינו ונוכל לאשר לכם שאנו בעלי ניסיון וידע נדרש לפריצתו של בדגם ספציפי.
שירותי מנעולן רכב באזור ירושלים ללא שריטות, הגעה ללקוח בתוך 20 דקות. 1800-222-500. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143