מנעולן זול בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

מחפשים שירות של מנעולן זול בירושלים? אנו במנעולי שמאי נעניק לכם שירות מצויין, באופן מוקפד ורציני, ובמחירים הוגנים ושפויים.

אנו בחברת מנעולי שמאי בע"מ - מנעולן בירושלים, מעניקים שירותי מנועלנות מאז שנת 1997, תוך שאנו מקפידים מצד אחד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומצד שני על תמחור הוגן וזול.

בנוסף, אנו מעניקים הנחות לפנסיונרים, נכים, ולוועדי בתים.

כשאתם מזמינים את השירות שלנו - אתם לא רק נהנים ממחיר מצויין, אלא גם משקט נפשי. אנחנו מעניקים 3 שנות אחריות על כל החומרים, ופועלים באישור משטרת ישראל.

אצלנו, אפילו השיחה היא בחינם 1800-222-500

אנו נשמח לשרת אתכם, ולצרף אתכם לחוק לקוחותינו המרוצים. חייגו אלינו עכשיו - ותהנו גם אתם משירות איכותי ומקצועי של פורץ מנעולים בירושלים.

בין השירותים שלנו: שירות מנעולן רכב, שירות פריצת כספות, שירות התקנת כספות, שירות פריצת דלתות ושערים, שירות של עבדות אלומיניום, שירות שכפול מפתחות, שירות של החלפת צלינדרים, שירות של התקנת מערכות מאסטר ועוד. אנו מקפידים שהשירות שאנו נותנים יהיה במחירים הוגנים ותחרותיים, כדי שמי שמחפש מנעולן בירושלים במחיר נוח יוכל למצוא אותו בקלות - כאן אצלנו במנעולי שמאי, המנעולן המהיר בעיר מאז שנת 1997.

כיצד אנחנו יכולים להציע מחירים כה תחרותיים והוגנים? ראשית, אנו מתבססים על שנים רבות של ניסיון, שנים בהם למדנו להתייעל ולהשתדרג. שנית, אנו מאמינים בהוגנות בעסקים - עשיית עסקים הוגנת וחברתית.

חייגו אלינו ותוכלו לשמוע את ההצעה שלו לטיפול בכם: 1800-222-500

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143