מנעולן בתלפיות ירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

לשירות פריצת מנעולים, פריצת כספות, פריצת דלתות, או מנעולן רכב בתלפיות ירושלים חייגו אלינו כבר כעת ונעמוד מיד לרשותכם. 

אנו, חברת מנעולי שמאי בע"מ (1997) בעלי ניסיון רב מאוד בפריצת מנעולים באזור ירושלים והסביבה. עם השנים צברנו אלפי לקוחות מרוצים, אשר קיבלו וממשיכים לקבל טיפול מסור והוגן, תוך התחשבות מלאה בצרכי הלקוח, בלוחות הזמנים של הלקוח, בדרישות הלקוח ועוד - כי אצלנו אתם במרכז. 

המנעולנים שלנו הם המקצועיים ביותר בעיר ירושלים: בניגוד לכל מנעולן בירושלים, אנשינו עוברים הדרכות והשתלמויות מקיפות, והם מחזיקים ידע רב ביותר, ומקפידים להתעדכן כל העת במידע חדש. כך למשל אנו יודעים לטפל ולפרוץ בכל רכב, גם בדגמים החדשים ביותר שמגיעים לשוק.

אישור משטרת ישראל: אנו פועלים ומעניקים שירות באישור המשטרה, ולא מהססים להציג את האישור לכל דורש. בקשו מאיתנו לראות את האישור לפני או במהלך העבודה ותענו בחיוב - כי לנו אין מה להסתיר.

3 שנות אחריות: אנו מעניקים 3 שנות אחריות על כל החומרים והמוצרים אותם נספק במהלך עבודתנו. בלי חוכמות ובלי משחקים - אחריות מלאה על כל החומרים והמוצרים, דבר המקנה ללקוחותינו "ראש שקט" לאורך זמן.

מנעולן בתלפיות בתוך 20 דקות: אנו נוכל להגיע לשכונת תלפיות בירושלים בתוך כ-20 דקות מרגע השיחה. לא מאמינים? חייגו אלינו כעת וניתן לכם הערכה מדויקת לזמן ההגעה שלנו (תוך התחשבות בפקקים, עומסים וכו') - ותוכלו להיווכח שלא סתם הכינוי שלנו הינו "השירות המהיר בעיר", שכן מנעולי שמאי הינה בהחלט חברת פריצת המנעולים המהירה ביותר בעיר ירושלים.

מגוון רחב של שירותים: אנו לא מסתפקים במתן שירותי מנעולן סטנדרטיים, ומבצעים גם עבודות של התקנת מצלמות אבטחה, התקנת אינטרקום, התקנת כספות ושלל מערכות נוספות למיגון הבית והמשרד.

בנוסף, אנו מבצעים עבודות אלומיניום ומסגרות.

תמחור הוגן ואחיד: התמחור שלנו הוגן, שווה לכל כיס, ואחיד. אתם משלמים בדיוק על מה שאתם מקבלים, בלי משחקים ובלי "תוספות" בלתי צפויות.
בברכה,

מנעולי שמאי, לשירות מצויין חייגו עכשיו, והופ - אנחנו אצלכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143