מנעולן ברמת רחל

 
שיחת חינם 1800-222-500

אנו, חברת א..א.א. מנעולי שמאי בע"מ מספקים שירותי פריצת מנעולים לתושבי קיבוץ רמת רחל מאז שנת 1997 ואז היום - אנו נושאים עמנו מעל 15 שנות ניסיון, וגאים להיות החברה המובילה לשירותי פריצת מנעולים באיזור.

בין לקוחותינו ניתן למצוא: לקוחות פרטיים, מוסדות, עסקים, בתי ספר, גנים, עיריות ועוד.

המוטו שלנו הוא "השירות המהיר בעיר" - אנו נגיע אל רמת רחל בתוך כ-20 דקות מרגע השיחה, ונבצע את העבודה בשיא המהירות, אך תוך הקפדה על מקצועיות ואיכות העבודה.

אנו מעניקים ללקוחותינו 3 שנות אחריות מלאות - בלי שאלות ובלי משחקים - 3 שנים של אחריות מאלה על כל החומרים שסופקו: כי החומרים שלנו הם ברמה הגבוה ביותר בשוק ואנו שמחים להעניק אחריות בגינם.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שקיבלו מאיתנו שירות מאז שנת 1997 ועד היום, וממשיכים לחזור אלינו כשהם זקוקים לשירותים נוספים.

חייגו אלינו עכשיו: 1800-222-500 ונשמח לתאם הגעה מיידית של פורץ מנעולים, או לחילופין הגעה בשעה אחרת שתהיה נוחה לכם.

בין השירותים שאנו מספקים ניתן גם למצוא שירות פורץ רכבים, שירות פריצת כספות, שירות פריצת דלתות, התקנת מערכות אבטחה, התקנת אינטרקומים והתקנת מצלמות אבטחה מתקדמות.


קצת על הקיבוץ רמת רחל:

הקיבוץ, אשר נוסד בשנות ה-20 של המאה הקודמת, קיבל את שמו בשל כך שהוא שוכן בקרבה יחסית לבית לחם, שם קבורה על-פי המסורת רחל אמנו. הקיבוץ, אשר שוכן בסמוך לשכונות ארנונה, וכן לשכונת תלפיות, הוחרב כליל במאורעות תרפ"ט, אך חודש לאחר מספר שנים ושוקם לחלוטין. במלחמת העצמאות שוב נחרב הישוב, אך עם השנים הוא שוקם, וכיום הוא מהווה את אחד הקיבוצים היפים בארצנו.

חברת מנעולי שמאי גאה לשרת את תושבי רמת רחל ולהעניק להם שירות מנעולן מקצועי. נשמח לעמוד לשירותכם: 1800-222-500

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143