מנעולן ברמות ירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

מאז שנת 1997 ועד היום אנו מספקים שירותי מנעולן בשכונת רמות ירושלים.

לאחר מאות לקוחות מרוצים בשכונת רמות, ואלפי לקוחות מרוצים בירושלים בכלל - אנו יכולים להבטיח לכם שתקבלו את השירות הטוב ביותר האפשרי !  כלומר, מצד אחד תהנו משירות מצויין של פורץ מנעולים ברמות, ומצד שני תשלמו מחיר הוגן ושפוי. אנו במנעולי שמאי מקפידים על כמה כללים עקרוניים שמנחים ומלווים אותנו כבר למעלה מ-15 שנה. הכללים האלו זה מה שבעצם עושה את ההבדל בין השירות שלנו, לשירות של כל מנעולן אחר:

1) הפקדה על הגעה מהירה לאתר הלקוח. אנו מחזיקים ניידת שירות הזמינה בכל עת ליציאה לכיוונו של הלקוח - דבר המבטיח זמן המתנה מינימאלי.

2) הקפדה על שימוש בחומרים באיכות הגבוהה ביותר: וזו גם הסיבה שאנו מעניקים בלי להסס 3 שנות אחריות על כל החומרים.

3) הקפדה על שירות מצויין: כלומר, הקפדה על יחסי אנוש, שירות חם ולבבי, ולשביעות רצונו של הלקוח.

4) הקפדה על מקצועיות מלאה: אנו מקפידים להתעדכן ולהכיר את כל המידע שאותו מנעולן בירושלים צריך לדעת: אנו יודעים לפרוץ את כל סוגי הרכבים, כל סוגי המנעולים, וכל סוגי הכספות בסביבה.

5) הקפדה על ביצוע עבודה טובה ונקייה, ללא פגמים, ללא שריטות וללא שום נזק מסוג כזה או אחר ללקוח.

אנו עובדים ופועלים באישור משטרת ישראל. אל תתפשרו על פחות. חייגו עכשיו אלינו: 1800-222-500 ונשמח לעמוד לשירותכם !
קצת על שכונת רמות: מדובר באחת השכונות הגודלות ביותר בירושלים בפרט ובישראל בכלל. השכונה אשר הוקמה לראשונה בשנות ה-70, מונה מעל 50,000 תושבים. שמה המלא של השכונה הינו "רמות אלון", כיוון שהמקום מזוהה עם קבר שמואל  ("נבי סמואל") המצוי בסמוך (במקרא כתוב ששמואל נקבר ב-רמה. השם "אלון" נוסף בהמשך, על-שם יגאל אלון שהיה מפקד הפלמ"ח, חבר כנסת ושר במספר גדול של ממשלות בישראל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143