מנעולן בצור הדסה

 
שיחת חינם 1800-222-500

אנו מעניקים שירותי מנעולנות באיזור צור הדסה משנת 1997 - ומגיעים לישוב בתוך כ-20 דקות לאורך כל שעות היום. אנו מתמחים בשירותי מנעולנות רכב, פריצת כספות, פריצת דלתות - ומגוון רחב מאוד של שירותי אבטחה וביטחון (התקנת אינטרקומים, מצלמות אבטחה ועוד).

מה שמייחד את העבודה איתנו, חברת מנעולי שמאי בע"מ זה העובדה שאנו עושים כל מאמץ כדי שהלקוח יהיה מרוצה. בתוך כך ניתן לכלול את האלמנטים הבאים, שכל מטרתם היא מתן שירות טוב יותר ללקוח:

א) הגעה מיידית - אצלנו לא תמתינו שעות על גבי שעות על להגעתו של המנעולן. כבר ברגע השיחה תקבלו את הערכת הזמנים להגעתו של פורץ המנעולים אל צור הדסה (לרוב כ-20 דקות, כאמור ינתן מידע מדוייק יותר ברגע השיחה). באותו אופן אם תחליטו שאתם רוצים לתאם פגישה שאינה מיידית, אלא למשל ביום או בשעה אחרת - אנו נגיע ב-ד-י-ו-ק בזמן, בלי איחורים ובלי תירוצים. אנחנו יודעים להעריך את הזמן של הלקוח, ומתחייבים להגיע בזמן שקבענו.

ב) מחירים הוגנים: אנו יודעים שכמו כולם הלקוחות שלנו לא אוהבים לבזבז כסף מיותר. לכן אנו לא "תוקעים" מחירים, ולא "דוחפים" מוצרים שאתם לא צריכים. המחירים שלנו קבועים, שקופים והוגנים. התמחור שלנו הוא תחרותי ומשתלם, ומהווה מחיר שבהחלט שווה ביחס לתוצאה שאתם מקבלים - שהרי שירות מנעולן בצור הדסה שאנו מספקים הוא היעיל, המהיר והאיכותי ביותר שיש.

ג) מקצועיות. עם שירות ארוך טווח בתור מנעולן בירושלים, וגם באיזור צור הדסה וישובי הסביבה אי אפשר לטעות. לנו יש ניסיון של שנים במתן שירותים כאמור, והניסיון שלנו אף פעם לא מאכזב, לא אותנו ולא את הלקוחות שלנו. שאלו את מי שכבר פנה אלינו ונהנה מהשירות שאנחנו נותנים, ותגלו שאכן מדובר בחברה המקצועית ביותר בסביבה. אצלנו החתירה למקצועיות היא דרך חיים, אנו מקפידים להתעדכן כל העת בחידושים האחרונים בתחום, וללמוד מדי יום דברים חדשים, תוך הישענות על ניסיון של מעל 15 שנה!

קצת על צור הדסה: הישוב הותיק, אשר נוסד בשנות השישים של המאה ה-20 נמצא דרום מערבית לעיר ירושלים, ומרוחק מירושלים כאחד-עשרה קילומטרים. הישוב מונה כ-7000 איש, והוא אחד מהישובים הגדולים ביותר בסביבת ירושלים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143