מנעולן בפסגת זאב

 
שיחת חינם 1800-222-500

מחפשים שירותים של מנעולן בפסגת זאב? הגעתם למקום הנכון. אנחנו במנעולי שמאי מספקים שירותי מנעולן מגוונים, לרבות פריצת דלתות והתקנת דלתות, התקנת כספות משוכללות, פריצת מנעולים רכבים וכספות ועוד!

אנו מפורסמים ביכולתנו להגיע לכל מקום בירושלים, ובתוך כך לפסגת זאב בתוך כ-20 דקות מרגע ההתקשרות. ניידת שירות שלנו מוכנה כל העת ליציאה לכיוונכם, וזאת כדי להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר שתוכלו לקבל ממנעולן בירושלים. השירות שלנו מכסה את כל איזור הפסגה, לרבות פסגת זאב מזרח, מערב, מרכז וצפון. בנוסף אנו מעניקים שירותי פריצת מנעולים לתושבי נווה יעקב.

לא.א.א. מנעולי שמאי בע"מ מעל 15 שנות ניסיון, ומאות לקוחות מרוצים בירושלים, לרבות באיזור פסגת זאב, אשר נהנים משירות סופר-מקצועי, המאושר על-ידי משטרת ישראל, ובנוסף נהנים מ-3 שנים של אחריות על החומרים !


קצת על פסגת זאב:

הפסגה היא אחת השכונות הגדולות ביותר בירושלים בכלל ובישראל בפרט. למעשה אם הפסגה הייתה עיר נפרדת מירושלים, כנראה היא הייתה אחת הערים הגדולות בישראל, עם עשרות אלפי תושבים !

השכונה ממוקמת בחלקה הצפוני של ירושלים, וגובלת בשכונת נווה יעקב (הצפונית אליה), תוך שהיא קרובה יחסית גם לשכונת רמות וכן לגבעה הצרפתית.

אנו מעניקים כאמור שירותי מנעולן בפסגת זאב מזה שנים רבות, ונשמח לשרת גם אתכם בשירות אדיב ונעים, תוך הבטחת שביעות רצונכם המלאה.

חייגו עכשיו אלינו, ותגלו שבחרתם בטובים ביותר.

הטיפ היומי שלנו: החזיקו תמיד מפתח ספייר אצל שכן טוב שאפשר לסמוך עליו. כך תוכלו לחסוך את הצורך בהגעה של מנעולן. ואם גם זה לא הועיל, לפחות תזמינו מישהו שמתחייב על מחירים סבירים, כמונו - א.א.א. מנעולי שמאי, המשרתים נאמנה את תושבי פסגת זאב מזה הקמת השכונה. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143