מנעולן בסנהדריה ירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

שירותי פריצה ושירותי מנעולן בסנהדריה בירושלים - א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ מעניקה מגוון רחב של שירותים לתושבי סנהדריה ושאר השכונות בירושלים.

הגעה זריזה - תוך כ-20 דקות נוכל לעזור בכל בעיה.

צוות מקצועי ומיומן - ניסיון של מעל 15 שנה במגוון רחב של עבודות ושירותים: מנעולן רכב בסנהדריה, פורץ מנעולים בסנהדריה, התקנת כספות, שכפול מפתחות, פריצת דלתות בירושלים. 

השירות ניתן באישור של משטרת ישראל באופן מלא, ומבוצע כחוק.

3 שנות אחריות: רק אנחנו מעניקים שלוש שנות אחריות על כל החומרים (מפתחות / כספות / מצלמות אבטחה ועוד ועוד !), יש לנו ביטחון מלא ברמת העבודה שאנו מספקים, ולכן, בניגוד למתחרים רבים, אנו לא חוששים להעניק 3 שנות אחריות לכלל לקוחותינו. העבודה שלנו מבוצעת בהתאם לנהלים פנימיים מחמירים, המבטיחים לכם עבודה שקטה ומהירה, אך מקצועית ויעילה כאחד.


התקשרו אלינו כעת (לא בשבת) ותאמו הגעה זריזה של הצוות שלנו למוקד האירוע. אנו נוכל להתייצב בתוך כ-20 דקות בסנהדריה בפרט, וכמעט בכל מקום אחר באיזור ירושלים בכלל.

קצת על סנהדריה:

השכונה נמצאת בחלקה הצפוני של ירושלים, ומאופיינת באוכלוסיה חרדית. השכונה קרויה על שם מוסד הסנהדרין, ו-70 חכמי הסנהדרין הגדולה, אשר קבורים במערה בגן הנמצא בשכונה.

מה מייחד את העבודה איתנו? ראשית אמינות ויושר: אנחנו לא מעגלים פינות – אצלנו לבן זה לבן, ושחור זה שחור, אין "אפור". שנית – אנחנו תחרותיים ומציעים מחירים מצוינים – התקשרו אלינו כעת ולמדו עוד על התמחור התחרותי שלנו ! שלישית, וכמו שכבר צויין – הרמה המקצועית של שירותי מנעולן בירושלים שאנו מעניקים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143