מנעולן בנווה יעקב

 
שיחת חינם 1800-222-500

לשירותיו של מנעולן בנווה יעקב ניתן לחייג למנעולי שמאי בע"מ, ולהינות ממענה יעיל, ומטיפול מקצועי ומהיר בכל בעיה.

אנו משרתים את תושבי נווה יעקוב מזה שנים רבות, ומגיעים גם לאיזורים המרוחקים ביותר באיזור ירושלים והסביבה בזריזות ובמהירות.

לשיחת חינם אלינו, ולקבלת מידע על השירותים הרבים אותם אנו מספקים, וכן על המחירים המצוינים שלנו, ניתן לחייג ללא תשלום אל 1800-222-500.

קצת על השירותים שאנחנו מעניקים באיזור נווה יעקב, פסגת זאב והסביבה: ראשית, אנחנו מעניקים את כל שירותי פריצת המנעולים, החל ממנעולים של שערים, מנעולי דלתות, מנעולים של תיבות ועוד, שנית, אנו מעניקים שירותי מנעולן רכב בירושלים: שזה אומר שאנו יכולים לפתוח כל רכב תקוע בלי שריטות ובלי נזקים לרכב. שלישית, אנו מספקים ציוד אבטחה משוכלל: החל מכספות וכלה במצלמות אבטחה משוכללות, המאפשרות מעקב ותצפית אחר הבית גם מרחוק. רביעית, אנו מעניקים שירותי שכפול מפתחות בכל מקום בירושלים, לרבות בנווה יעקב. אין יותר צורך לצאת מהבית ולחפש חנות שתוכל לשכפל לכם את המפתח: אפשר לפנות אלינו ואנו נגיע עד אליכם לבית.

חייגו עכשיו ! מנעולן מקצועי מחכה לשיחתכם !


קצת על נווה יעקב: השכונה (יש שכותבים נווה יעקוב) נוסדה בשנת 1970, לאחר איחוד העיר במלחמת ששת הימים (1967). זוהי למעשה השכונה הצפונית ביותר בירושלים, והיא גם אחת מהגדולות בעיר עם מעל לעשרים וחמישה אלף תושבים.

השכונה גובלת בפסגת זאב, וכן סמוכה למספר כפרים ערבים. אנו במנעולי שמאי זמינים לספק שירותי מנעולן בנווה יעקב ברגע זה ממש ! התקשרו ונשמח לעזור.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143