מנעולן במעלה אדומים

 
שיחת חינם 1800-222-500

כבר למעלה מ-15 שנה, חברת מנעולי שמאי מספקת מגוון רחב של שירותי מנעולן במעלה אדומים ויישובי הסביבה: מישור אדומים,  כפר אדומים ועוד. 

אנו זמינים לקריאות של תושבי מעלה אדומים, ויכולים להגיע אליכם מהר מאוד. חייגו כעת אלינו, בשיחת חינם, ותוכלו לשמוע עד כמה מהר אנו מספקים שירותי מנעולן במעלה אדומים.

בין אם אתם זקוקים להתקנת כספות או פריצת דלתות, ובין אם כל מה שנדרש זה החלפת מנעול - אנחנו במנעולי שמאי נדע לעשות זאת במקצועיות רבה, תוך מתן שירות אדיב לכל לקוח, יחסי אנוש מצויינים, ומחירים שווים והוגנים לכל כיס.
החל מתחילת פעילותנו, בשנת 1997 אנו פועלים באישור של משטרת ישראל, דבר המבטיח ללקוח שקט נפשי. בנוסף, על כל המוצרים המסופקים על-ידינו מובטח 3 שנות אחריות מלאות, כך שמי שרוכש דרכנו מוצרים, או שבמהלך הטיפול בפנייתו יש שימוש במוצרים - נהנה שוב משקט נפשי משמעותי בגלל האחריות והאמינות. חייגו עכשיו אלינו ותאמו הגעה מיידית של בעל מקצוע עד אליכם.

שירות נוסף משמעותי אותו אנו מספקים הוא שירות מנעולן רכב בירושלים זאת על-ידי פריצה מקצועית של כל סוגי הרכבים, בלי נזקים לרכב ובלי שריטות, באחריות ! 

קצת על מעלה אדומים:

הישוב, שהפך עם השנים לעיר (בסביבות שנת 1991), נוסד בשנת 1977, והוא קרוי על שם ישוב מקראי שנשא אף הוא את השם מעלה אדומים. מעלה אדומים הינה עיר יפייפיה ופורחת, כאשר מרבית הצמתים המרכזיות בה הם מעגלי תנועה יפייפיים, עם צמחיה ירוקה. בעיר מתגוררים כיום כ-40,000 תושבים, והיא ממשיכה בצמיחה ובתנופה קבועה.

מנעולי שמאי מספקים זה שנים רבות שירותי מנעולן במעלה אדומים, וכן שירותי מנעולן בירושלים, חייגו אלינו כעת, בחינם, ואנו מבטיחים שלא תתאכזבו. אנו נגיע לכל מקום בגוש אדומים במהירות, ונטפל בכל מה שנדרש בזריזות וביעילות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143