מנעולן במודיעין

 
שיחת חינם 1800-222-500 - שירות איכותי, מקצועי ומהיר

שלום, וברוכים הבאים לאתר שלנו - א.א.א. מנעולי שמאי, המספקת שירותי מנעולן במודיעין מכבים רעות וישובי הסביבה משנת 1997.
עם השנים צברנו ניסיון רב ואלפי לקוחות מרוצים. אנו נשמח להעניק גם לכם שירות איכותי מקצועי ומהיר - חייגו אלינו עכשיו: 1800-222-500 ונשמח לסייע לכם בפתרון כל בעיה.

השירותים בהם אנו מתמחים:
1) פורץ מנעולים במודיעין - פריצת מנעולים, החלפת מנעולים או תיקון של מנעול - את כל זאת אנו מבצעים לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.
2) התקנת ותיקון כספת ביתית מודיעין, מכירת כספות, פריצת כספת באיזור מודיעין מכבים רעות ועוד. נוכל להציע לכם מלאי גדול ודגמים שונים, תוך התאמה של המוצר לצרכים המדויקים שלכם.
3) פורץ רכב במודיעין - זקוקים לשירות של מנעולן רכב? זקוקים לשירות חילוץ בחירום? חייגו אלינו עכשיו - ונגיע אליכם בשיא המהירות. הצוותים שלנו ערוכים מוכנים ומזומנים גם ברגע זה ליציאה לכיוונם.
4) התקנת מערכות אבטחה וביטחון: אנו מומחים במציאת פתרונות אבטחה. החל מפתרונות סטנדרטיים כמו התקנת מצלמות אבטחה, וכלה בפתרונות מורכבים ומתוחכמים כמו גלאי נפח, גלאי חום, מערכות התרעה ועוד. חייגו אלינו ונשמח לבחון יחד אתכם את הפתרון הנכון ביותר.
5) שירות מנעולן במודיעין: כל שירות או עבודה שכרוכה בפריצה ובמנעולנות - זו המומחיות שלנו. 

דברים שכדאי לדעת:
1) אנו פועלים באישור של משטרת ישראל - ונשמח להציג אותו לכל דורש.
2) אצלנו כל לקוח מקבל אוטומטית 3 שנות אחריות על החומרים והמוצרים.
3) אצלנו נותנים 100% קשב לכל לקוח. המטרה שלנו היא פשוטה - שהלקוח יצא מרוצה. זאת כנראה גם הסיבה שאת מרבית לקוחותינו החדשים אנו משיגים על-ידי המלצות של מי שכבר קיבלו שירותים מאיתנו. 

חייגו עכשיו 1800-222-500 - א.א.א. מנעולי שמאי - השירות הטוב ביותר במודיעין, מכבים, רעות. שירות איכותי, הנסמך על ניסיון של שנים רבות מאוד. אל תהססו, חייגו אלינו עכשיו ומיד ניידת שירות תצא לכיוונכם, כדי לפתור כל בעיה, ולהעניק לכם שירותי פריצה מהירים, איכותיים ומקצועיים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143