מנעולן בגוש עציון

 
שיחת חינם 1800-222-500

זקוקים למנעולן בגוש עציון? אפרת, אלעזר, נווה דניאל, ראש צורים, אלון שבות או כל ישוב אחר בגוש עציון?

מנעולי שמאי מספקים שירות מנעולן יעיל אדיב ואיכותי מאז שנת 1997 לתושבי הגוש.  עם הניסיון והמקצועיות שלנו, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו מענה הולם לכל בעיה ולכל צורך.

אנו מפעילים ניידת שירות שזמינה לצאת לכיוונכם ברגע שתתקשרו. הניידת כוללת את כל הציוד הנדרש, ואפילו כוללת מערכת משוכללת לשכפול מפתחות אצלכם בבית. בנוסף אנו מעניקים שירותי מנעולן רכב בגוש עציון, אנו מתמחים בפריצה נקייה ויעילה של כל סוגי הרכבים, בלי להשאיר שריטות או פגמים ברכב, והכל באישור של משטרת ישראל. לקריאה עוד על שירותי מנעולן רכב בירושלים וגוש עציון כנסו לקישור.

בין השירותים שאנו מספקים לתושבי הגוש (יישובי ראש צורים, אפרת נווה דניאל, אלון שבות ואחרים) הינם: התקנת כספות בבית העסק או בבית הלקוח, עבודות אלומיניום ומסגרות ברמת גימור מושלמת, התקנת מנעולים מסוגים שונים, צילינדרים ומערכות מאסטר, תיקון שערים ועוד ועוד!

מחירים הוגנים ! אצלנו לא תופתעו, המחירים שלנו תמיד הוגנים, והשירות שלנו תמיד אדיב ונעים, יחס מצויין לכל לקוח. כי מנעולן גוש עציון זה אנחנו - א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ, שירותי פריצת מנעולים ומנעולנות משנת 1997.

חייגו עכשיו בחינם 1800-222-500 ותקבלו מענה מהיר ומקצועי !

איזורי שירות נוספים של מנעולי שמאי: מנעולן בירושלים - שירותי פורץ מנעולים בירושלים והסביבה, מנעולן במבשרת - שירותים לתושבי מבשרת ציון,  מנעולן בבית שמש ועוד.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143