מנעולן בגבעת זאב

 
שיחת חינם 1800-222-500

מנעולן בגבעת זאב זה אנחנו - א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ ( 1997). אנו מספקים מגוון רחב של שירותי מנעולן בגבעת זאב, הכוללים בין היתר: פריצת דלתות, פריצת רכבים ללא שריטות, פריצת כספות, פריצת ותיקון שערים מסוגים שונים, התקנת דלתות, התקנת כספות מיוחדות, שכפול מפתחות, עבודות מסגרות ואלומיניום מקצועיות ועוד. השירות מוענק על-ידי מנעולנים מקצועיים, עם שנים רבות של ניסיון בטיפול בלקוחות גבעת זאב והסביבה.

לתיאום הגעה מיידית של מנעולן ניתן לחייג אלינו, בשיחת חינם אל 1800-222-500. השירות שלנו יעיל ומהיר, וצוות מטעמנו מוכן ליציאה לכיוונכם מרגע קבלת השיחה.

כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמתקשרים אל מנעולן בגבעת זאב: האם הוא פועל באישור משטרת ישראל? אנחנו פועלים באישור מלא. האם הוא מעניק אחריות? אנחנו מעניקים שלוש שנות אחריות על החומרים. האם יש לו ניסיון בתחום? לנו יש ניסיון של מעל חמש-עשרה שנים בתחום המנעולנות ופריצת המנעולים בירושלים וישובי הסביבה. בקיצור, כשאתם מתקשרים אל מנעולי שמאי אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.


קצת על גבעת זאב:

גבעת זאב הוקמה בשנים 1983-1984, והיא נקראת על שמו של זאב ז'בוטינסקי, מי שהיא אחד ממנהיגי הציונות, מייסד הציונות הרוויזיוניסטית ומחשובי ההוגים היהודיים המודרניים.
הישוב מונה מעל שנים-עשרה אלף נפשות, וגדל בהתמדה בקצב גידול ניכר. 

חברת מנעולי שמאי מספקת שירותים לכלל תושבי גבעת זאב, לרבות תושבי השכונות הבאות: המכבים, מחנה גבעון, הר שמואל, נווה מנחם, אגן האיילות, מורשת, משכנות גבעת זאב וקריית יערים.

בנוסף אנו מספקים שירותי מנעולן בירושלים, לכל תושבי ירושלים וישובי הסביבה. לצפייה במבצעים שלנו, או ליצירת קשר ניתן ללחוץ על הכפתורים בתפריט הראשי של האתר, או פשוט להתקשר אלינו ולשמוע עוד על השירות שניתן לתושבי הישובים הסמוכים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143