מנעולן בגבעון החדשה

 
שיחת חינם 1800-222-500

אנו מספקים שירותי מנעולן לתושבי גבעון החדשה. 

חברת מנעולי שמאי בע"מ, הינה מומחית בכל מה שנוגע לשירותי מנעולנות ופריצת מנעולים באיזור גבעון החדשה. אנו יכולים להגיע אליכם בתוך כ-20 דקות, ולטפל מיידית בכל בעיה.

החל משנת 1997 אנו מספקים מגוון רחב מאוד של שירותים, הכולל בין היתר פריצת ותיקון כספות, או התקנת כספות בבית הלקוח, שכפול מפתחות לרבות התקנת מערכות מאסטר (והכל בבית הלקוח, או בבית העסק), פריצת או תיקון שערים, פריצת מנעולים (לרבות מנעולים מתקדמים) ועוד ועוד.


מה מייחד את חברת א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ? ראשית כל זוהי הרצינות שאנו מעניקים לכל פניה של לקוח. אל כל פניה אנו מתייחסים בכובד ראש, מתוך מודעות לכך שלרוב לקוחותינו זקוקים לשירותיו של מנעולן בגבעון החדשה בזמנים לא נוחים, ברגעי משבר או מצוקה. אנחנו מקפידים על יחס אישי ולבבי, המעונק לכל לקוח, תוך ביצוע מקצועי של העבודה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. שנית, זהו הניסיון שאנו לוקחים איתנו לביצוע של כל עבודה בירושלים, גבעון החדשה או כל מקום אחר. עם 15 שנות ניסיון לא מתווכחים. שלישית, זוהי האחריות שאנחנו מעניקים על כל הרכיבים והחומרים בעבודה (בין אם מדובר במנעולים, מפתחות, כספות או כל מוצר אחר שקיבלתם מאיתנו).

לפיכך, משתלם מאוד לעבוד איתנו. עוד לא השתכנעתם? התקשרו כעת ותשמעו על המחירים ההוגנים שאנו יכולים להציע ואנו בטוחים שתבקשו להזמין אותנו מיד לעבודה. אחרי שתקבלו את השירות המקצועי, האנושי והמהיר - אנחנו בטוחים שגם תמליצו עלינו לחבריכם, כפי שעושים מדי יום כלל לקוחותינו המרוצים.


קצת על גבעון החדשה

גבעון החדשה הוא ישוב הסמוך לגבעת זאב, וכן קרוב יחסית לשכונת רמות בירושלים. הישוב הוקם מספר פעמים, אך גם ננטש מספר פעמים.

שמו של הישוב ניתן לו מ2 מאורעות שונים: "חדשה" על שם קרב חשוב בו ניצח יהודה המכבי באיזור, ו"גבעון", שנוסף מאוחר יותר, על שם העיר המקראית שהייתה באיזור קרוב לישוב כיום.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143