מנעולן בבית שמש

 
שיחת חינם 1800-222-500

חברת מנעולי שמאי בע"מ מספקת שירותי מנעולן בבית שמש וכן שירותי פורץ מנעולים בבית שמש מאז שנת 1997.

מנעולי שמאי מעניקה לכם שירות אדיב ומקצועי, המבוסס על מעל מעל 15 שנות ניסיון באיזור בית שמש והסביבה. אנחנו יודעים לטפל בכל בעיה שדורשת מנעולן מקצוען: החל מפריצת דלתות מכל סוג שהוא וכלה בהתקנת מנעולים וכספות.

לא כל חברה יכולה להגיע איזור בית שמש בזריזות ויעלות, אצלנו תגיע עד אליכם ניידת שרות בזריזות, המכילה את כל הציוד הנדרש כדי לפתור כל בעיה בתחום המנעולנות: לרבות שכפול מפתחות בביתכם. זאת, מבלי צורך לצאת מהבית או העסק כלל ומבלי לפגוע בשגרת היום שלכם.

להלן מספר יתרונות עיקריים בעבודה עם חברת מנעולי שמאי: ראשית, אצלנו תקבלו 3 שנות אחריות על החומרים, כך שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם ציוד מצויין. שנית, אצלנו תהינו משירות אדיב נעים של מנעולן בבית שמש המגיע עד לבית או לרכב שלכם מתי שאתם צריכים, בזריזות ובמהירות. שלישית, אצלנו תהנו משירות של מקצוענים מהשורה הראשונה, אשר מומחים במגוון רחב של שירותים: התקנת ותיקון דלתות, פריצת מנעולים, תיקון שערים, עבודות מסגרות ותיקון סורגים לאחר פריצה וחבלה של בלתי מורשים, תיקון או החלפת צילינדרים, שכפול מפתחות, ושאר שירותים נלווים של מנעולן בית שמש.

אחד השירותים המובילים שאנו מספקים הינו שירות פריצת כספת בבית שמש - אנו מתמחים בפריצה מהירה ויעילה של כל סוגי הכספות, השמשה ותיקון של מנגנוני כספות (חוגה, אלקטרוני, מפתח ועוד), מכירת כספות חדשות וכיוצא באלו. בנושאים כאלו מומלץ לפנות למומחים - ולא להסתפק בבחירת נותן שירות חסר ניסיון. לנו, כאמור, יש ניסיון מוכח בשטח מאז שנת 1997: כך שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את רמת האבטחה שאתם שואפים אליה. עמוד נוסף שבו תוכלו לקרוא על השירותים שלנו עוסק בפריצת מנעולים בעיר בית שמש - שם תוכלו לקרוא עוד על השירותים שאנחנו יכולים להעניק לכם - והכל במרחק שיחת טלפון חינם אחת למספר: 1800-222-500.

מבצעים מיוחדים לנכי צה"ל, פנסיונרים וועדי בתים - התקשרו אלינו כעת, או בקרו בעמוד המבצעים וקראו עוד על מבצעים מיוחדים לשירותי מנעולן.

קצת על בית שמש 
בית שמש הינה עיר בישראל משנת 1991, בבית שמש כ85,000 תושבים, ומספרם הולך וגדל עם השנים. במקור הייתה קיימת עיר באיזור עוד מהתקופה הכנענית, ובהמשך מוזכרת העיר בית שמש בתנ"ך מספר פעמים.

כיום בית שמש הינה עיר בהתפתחות מהירה, ומנעולי שמאי גאים לשרת את תושבי העיר בשירותי מנעולן מתקדמים. בנוסף, אנו מעניקים שירותי פריצה בירושלים - כנסו לעמוד הראשי שלנו למידע נוסף על מבצעים ושירותים נוספים שאנו מעניקים, לרבות קבלת מידע על איזורי השירות בהם אנו פועלים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143