מנעולן באפרת

 
שיחת חינם 1800-222-500

אנו, בחברת מנעולי שמאי בע"מ, מעניקים שירותי מנעולן בגוש עציון בכלל, ושירותי מנעולן באפרת בפרט, מאז שנת 97.

אנו מומחים במתן שירותי פריצת מנעולים, התקנת ותיקון דלתות, פריצת דלתות, התקנת כספות ועוד מגוון רחב של שירותי אבטחה ובטיחות. המומחים שלנו זמינים ליציאה אליכם כבר כעת, ותוך 20 דקות יכולו לפגוש את פניכם ולהעניק לכם שירות מצויין וללא פשרות, שירות אדיב ומקצועי, והכל במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

אנו במנעולי שמאי מאמינים כי הלקוח במרכז, וראוי למקסימום של תשומת לב, כמו גם לשירות הטוב ביותר האפשרי. אנחנו לא נתפשר על עבודה שנעשית "בערך", ולא מאמינים ב"יהיה בסדר". אנחנו משקיעים בחומרים הטובים ביותר (ולכן נותנים 3 שנות אחריות על כל החומרים), מקפידים על עבודה נקיה ולפי הספר (אצלנו, בניגוד למתחרים, אין חשש לשריטות / עבודה לא נקיה). 

לתיאום הגעה זריזה של מנעולן באפרת חייגו בחינם אלינו כבר כעת, ואנו נשמח לתאם הגעה מיידית של פורץ מנעולים באפרת. 1800-222-500.

זכרו - עם ניסיון של מעל 15 שנה לא מתווכחים - רק אצלנו אתם נהנים מניסיון של פורץ מנעולים באפרת. המנעולנים שלנו עובדים בתחום שנים רבות, קיבלו את ההכשרה הטובה ביותר האפשרית, והם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

שירותים מיוחדים נוספים שאנו מעניקים הינם: 1) שכפול מפתחות אצלכם בבית (על-ידי מערכת משוכללת המותקנת על רכבי השירות שלנו) 2) תיקון שערים ופריצתם. 3) עבודות מסגרות. 4) התקנת מצלמות אבטחה. 5) עבודות אלומיניום ברמת גימור גבוהה ביותר !

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143