מנעולן באורה

 
שיחת חינם 1800-222-500 - תוך 20 דקות המנעולן אצלך !

אנו, בחברת א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ גאים לשרת את תושבי מושב אורה מזה למעלה מחמש עשרה שנה. אנו מגיעים למושב בתוך כ-20 דקות לאורך רוב שעות היממה, ומעניקים שירותי פורץ מנעולים באורה במחירים שפויים והגיוניים.

השירות ניתן על-ידי מנעולנים מקצועיים בלבד, בעלי וותק של מעל 10 שנים לפחות, עם ניסיון רב בכל מה שנוגע לפריצת דלתות / פורץ רכבים / תיקון והחלפת מנעולים ועוד.

חברת א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ מספקת מגוון רחב מאוד של שירותים לתושבי אורה, בניהם ניתן למצוא שירותי התקנת כספות, שירותי מנעולן, שירותי פורץ רכבים, שירותי תיקון התקנת או החלפת דלתות, וכן מגוון רחב של עבודות מסגרות ואלומיניום. הניסיון הרב שלנו, יחד עם העובדה שאנחנו מקפידים כל העת לשמור על כשירות ומיומנות גבוהים מבטיחים לכם שתקבלו את השירות הטוב ביותר, והכל במחירים סבירים ושפויים. אצלנו בא.א.א. מנעולי שמאי אתם יכולים להיות רגועים, סמוכים ובטוחים שתקבלו שירותים של מי שקיבל אישור לכך ממשטרת ישראל, וכן תהנו מ-3 שנים של אחריות על כל החומרים או המוצרים שאנו נספק לכם.

קצת על הישוב: מושב אורה: המושב הוותיק נמצא בסמוך לירושלים, והוא מונה כ-1,200 נפש. המושב ממוקם על הר אורה, המתנשא לגובה של כ-850 מטרים. אנו מגיעים לכל מקום במושב בתוך כ-20 דקות, ונשמח להעניק לכם שירותים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143