התקנת כספת בירושלים - התקנת כספות על-ידי מומחה

 
שיחת חינם 1800-222-500

מחפשים לרכוש ולהתקין כספת ביתית, או כספת שתשרת נאמנה את העסק שלכם? הגעתם לאתר הנכון: אנו בחברת מנעולי שמאי בע"מ (1997) מומחים במתן שירותי אבטחה, לרבות שירותי מכירת והתקנת כספות.

לא כולם יודעים, אבל התקנה נכונה של כספת יכולה להיות ההבדל בין מצב בו פרצו אותה או אפילו גנבו אותה שלמה, לבין מצב שנשארתם מוגנים. לעיתים רבות מומלץ לקבע את הכספת לקיר או לרצפה, באופן שיקשה מאוד על האפשרות לגנוב אותה שלמה (ואח"כ לפרוץ אותה "בנינוחות" בביתו של הגנב).

אנו נשמח להציע לכם הצעות מחיר משלמות לקניית כספת ביתית או עסקית, מכל דגם וסוג שהוא, ועם מנגנוני נעילה ואבטחה לבחירתכם. כך למשל יש כאלו שמעדיפים מפתח פשוט, אחרים רוצים קוד סודי, ואחרים מעדיפים שהיא תיפתח על ידי סיבוב חוגה. אנו מוכרים דגמים מכל סוג, ואפילו דגמים המשלבים מספר מנגנוני הגנה (למשל: חוגה + מפתח). כך שניתן להתאים לכם באופן אישי וספציפי את רמת האבטחה ורמת הנוחות של השימוש בכספת.

לא בטוחים איזה דגם אתם צריכים? זה בסדר גמור. המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם ללא כל עלות, להבין את הצרכים שלכם, את הנפח הפיזי בחלל הבית או העסק אותו אתם יכולים להקצות לכספת, את מידת האבטחה הרצויה, ולהתאים לכם כספת שתתאים הן לצרכים שלכם והן לתקציב.

אז חייגו עכשיו: 1800-222-500 - ונשמח לעמוד איתכם בקשר. 

שלכם,
א.א.א. מנעולי שמאי בע"מ - מנעולן בירושלים משנת 1997 - בשבילכם ועבורכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143