החלפת מנעולים בירושלים

 
שיחת חינם 1800-222-500

אם אתם זקוקים לשירות של החלפת מנעולים, או תיקון מנעולים - או כל שירות אחר הדורש פורץ מנעולים בירושלים הגעתם למקום הנכון.

מנעולי שמאי מתמחה במתן שירותים מקיפים בנושאי אבטחה, מיגון, ביטחון, פריצת מנעולים ועוד.

אנו מעניקים שירותי מנעולן בירושלים בבית הלקוח, בעסק, ובדרכים (שירות מנעולן רכב), תוך הקפדה על שירות אישי, יחס הוגן, עבודה איכותית ומחירים משתלמים. אנו נושאים איתנו מעל 16 שנות ניסיון (התחלנו בפעילותינו בשנת 1997), ומאז ועד היום אנחנו ממשיכים באותו קו של מקצועיות ודאגה ללקוחותינו כמו ביום הראשון להקמת החברה.

אנו מאמינים שלכל לקוח מגיע את הטיפול הטוב ביותר, ולכן מקפידים על הכללים הבאים:

1) הגעה מהירה ללקוח: אנו מבצעים שירותי מנעולן ושירותי פריצת מנעולים בכל איזור ירושלים והסביבה בתוך כ-20 דקות מרגע הפניה.

2) שימוש בחומרים איכותיים בלבד: אצלנו תהינו מהמנעולים האיכותיים והמתקדמים ביותר בשוק, ובמחירים זולים בהרבה מהמתחרים. עקב העובדה שאנו מספקים את הציוד והחומרים הטובים ביותר - אנחנו מעניקים שלוש שנות אחריות מלאות על החומרים - וזאת בלי שום חשש מבחינתנו, וגם אתם יכולים ליהנות מהאחריות ולהיות תמיד רגועים.

3) יחסי אנוש: אנחנו מקפידים על יחסי אנוש ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח ולכל אדם באשר הוא.

אנו קוראים לכם ליצור איתנו קשר בטלפון: 1800-222-500, ולקבל הצעה משתלמת ביותר בנוגע להחלפת מנעול, שירותי פריצה או כל עבודה אחרת נדרש באיזור ירושלים או בישובי הסביבה. אנו שמחים לשרת כל לקוח, ולהציע לכל אדם להפוך להיות עוד לקוח מרוצה של חברת מנעולי שמאי בע"מ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סניף מרכז העיר: 050-5374022   סניף פסגת זאב ומבשרת: 02-5791143